تجهیز ۲ مرکز معاینه فنی اصفهان به دستگاه «اصفهان کارت»


تجهیز ۲ مرکز معاینه فنی اصفهان به دستگاه «اصفهان کارت»

سیدعلی عبداللهی اظهار کرد: در راستای دست‌یابی به هوای پاک و تحقق چشم انداز «اصفهان من، شهر زندگی» و رفاه حال کارکنان شهرداری، دو مرکز معاینه فنی خودرو شفق و ارغوانیه به دستگاه اصفهان کار مجهز شده است، لذا این افراد می‌توانند جهت دریافت معاینه فنی خودرو و پرداخت هزینه از حساب عمومی اصفهان کارت به این مراکز مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه مرکز معاینه فنی شفق ابتدای اتوبان ذوب آهن (بلوار شفق) و مرکز معاینه فنی ارغوانیه در خیابان مشتاق سوم (خیابان ارغوانیه) واقع شده است، افزود: هزینه معاینه فنی خودروهای سبک بنزین‌سوز و دوگانه‌سوز ۴۷ هزار تومان است و جریمه خودروهایی که معاینه فنی ندارند، روزانه ۵۰ هزار تومان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان تصریح کرد: دوره معافیت انجام معاینه فنی از زمان تولید برای وسایل نقلیه شخصی و دولتی چهار سال و برای وسایل نقلیه عمومی یک سال تعیین شده است.

وی با بیان اینکه سامانه نوبت‌دهی آنلاین مراکز معاینه فنی اصفهان به نشانی Fani.hamlebar.com فعال است، افزود: سه مرکز «شفق» ، «ارغوانیه» و «جی» تحت پوشش این سامانه فعالیت می‌کند که از مزایای سامانه می‌توان به جلوگیری از اتلاف وقت و مدیریت زمان از سوی شهروندان هنگام دریافت خدمات معاینه فنی خودرو اشاره کرد.