آموزش ثبت نام شرکت


آموزش ثبت نام شرکت

به منظور تسهیل در ورود کاربران در مراجعات آینده به منظور پیگیری زوند ثبت نام، کاربران ابتدا می بایست در سامانه مدیریت حمل و نقل بار و کالای شهرداری اصفهان عضو شوند.

 

کاربران در مراجعات بعدی لازم است نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور را وارد نمایند.

 

چنانچه کاربری در هر زمان رمز عبور خود را فراموش نمود، تنها با ورود کد ملی، رمز عبور وی برای شماره همراه وارد شده در فرم ارسال خواهد شد.

 

به منظور ثبت نام شرکت در این سامانه بر روی قسمت ثبت نام شرکت کلیک نمایید.

شایان ذکر است چنانچه قبلا شرکتی را ثبت نموده باشید در قسمت مربوطه در پایین همین صفحه نمایش داده خواهد شد.

 

کاربر گرامی، در ابتدا شما میبایست نسبت به مطالعه شرایط و قوانین عمومی اقدام نمایید، سپس با انتخاب نوع شرکت خود و درجه کیفی آن و تایید قوانین و شرایط به مرحله بعد بروید.

 

در این مرحله پس از ورود اطلاعات مدیرعامل مجموعه، یکتا بودن کد ملی مدیرعامل بررسی خواهد شد. توجه فرمایید تمامی موارد الزامی می بایست به دقت تکمیل گردد، همچنین با توجه به اینکه اطلاعات این فرم و فرم های بعد، تنها ملاک بررسی کارشناسان ما خواهد بود، از صحت ورود اطلاعات اطمینان حاصل نمایید.

 

در مرحله ثبت مشخصات دفتر مرکزی/ شعبه، شما می بایست اطلاعات دقیق دفتر مرکزی و شعبه خود را به منظور بررسی کارشناسان برای اخذ پروانه فعالیت در فرم مربوطه تکمیل نمایید.

 

در این مرحله متناسب با اینکه شرکت شما قبلا ثبت شده است و یا درخواست ثبت شرکت جدید دارید، گزینه مورد نظر را انتخب و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید.

چنانچه قبلا موفق به اخذ پروانه فعالیت شده بودید اطلاعات آن را در این صفحه وارد نمایید.

در این صفحه می بایست نسبت به تکمیل مدارک درخواستی اقدام نمایید، لازم به ذکر است، حداکثر حجم مجاز برای آپلود تمامی مدارک، 250 کیلوبایت می باشد.

همچنین باید توجه نمایید که مدارک پس از ثبت دکمه ذخیره، ارسال خواهد شد و قبل از آن صرفا پیش نمایش آن به شما نمایش داده خواهد شد. لطفا در این مرحله کمی صبور باشید.

 

در این مرحله کلیه اطلاعات ثبت شده توسط شما، نمایش داده خواهد شد و در صورت نیاز به ویرایش هر بخش، می توانید با کلیک بر روی عبارت ویرایش نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

چنانچه تمامی اطلاعات مورد قبول شما می باشد، بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.

 

چنانچه شرکت شما از نوع عامل باشد، شما می بایست در این مرحله نسبت به ثبت خودروهای ملکی خود، متناسب با درجه انتخاب شده، اقدام نمایید.

لازم به ذکر است شما می توانید بیشتر از حداقل تناژ خودرهای ملکی خود را ثبت نمایید.

توجه فرمایید که خودروهای ملکی به آن دسته از خودروها گفته می شود که مالکیت آن به نام شرکت، یک یا چند نفر از اعضای هیئت مدیره باشد.

 

در مرحله پرداخت شما امکان پرداخت یک یا چند مورد از موارد ذکر شده را به دو صورت برخط و حضوری خواهید داشت.