قوانین اپلیکیشن کاربران


قوانین اپلیکیشن کاربران

به سامانه باریار خوش آمدید. این صفحه مربوط به شرکت محوران پردازش کامیاب (تیکرو) است و متعهد به حفاظت از حریم شخصی کاربران اپلیکیشن حمل بار هستیم. این خط مشی نحوه‌ی رفتار با اطلاعات دریافتی از کاربر را تعیین می‌کند.

اگر تصمیم به استفاده از خدمات ما گرفته‌اید، شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما (به عنوان کاربر و استفاده کننده از خدمات حمل بار) در این خط مشی توضیح داده شده است و شما با توجه به آن موافقت خود را اعلام می‌کنید. ما سعی خواهیم کرد که اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در مورد استفاده از خدمات ما و همچنین در مورد برخی اطلاعات دریافتی از شما مانند: نام، آدرس، پست الکترونیکی، شماره تلفن و غیره تصمیم آگاهانه بگیرید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای ایجاد یک تجربه بهتر و سریعتر در استفاده از خدمات اپلیکیشن حمل بار، ما برخی از اطلاعات شما را که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و برای تایید برخی از خدمات از آنها استفاده می‌کنیم. نکته مهم این که، ما فقط اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم که برای استفاده از خدماتمان ضروری می دانیم.

مجوزها

در زیر می توانید لیست مجوزهای درخواستی در اپلیکیشن حمل بار را مشاهده کنید:

 

  • مکان
    در سرویس‌های سفارش خودرو ما می‌توانیم با استفاده از مکان و محل شما تشخیص دهیم که سفارش شما از کجا به کجا باید ارسال شود.
  • دوربین
    در برخی دیگر از خدمات ما جهت مشخص نمودن محموله باری، قادر هستید تا با دوربین برنامه از محموله عکس گرفته و برای راننده ارسال نمایید.
  • عکس/رسانه/فایل
    باتوجه به اینکه در برخی خدمات حمل نیاز به مستندات و مدارک وجود دارد، نیازمند بارگذاری مدارک برای آن هستیم که نیاز به این دسترسی است.

 

امنیت

اطلاعات شما در سرورهای امن ما نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به عنوان دارایی‌هایی که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد، محافظت خواهیم کرد. ما اطلاعات حساب و کارت اعتباری شما همانند رمز‌ دوم را هیچ وقت ذخیره نمی‌کنیم.

ما از روش‌های جدید رمزنگاری و دستگاه‌های امنیت فیزیکی پیشرفته در راستای حفظ اطلاعات اولیه شما استفاده می‌کنیم.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن انجام می‌شود، به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از خدمات اپلیکیشن استفاده می‌کنند، تماما متوجه کاربر صاحب‌ حساب است. کاربر دارای حساب کاربری یا کاربر مهمان، دارای مسئولیت تضامنی در قبال اشخاص اعم از شرکت، سایر کاربران و اشخاص ثالث هستند.

هزینه ها و پرداخت

کاربران می‌پذیرند امکان استرداد هزینه‌هایی که بر اساس شرایط استفاده از خدمات اپلیکیشن به شرکت یا راننده می‌پردازند وجود ندارد. شرکت و راننده مغایرت در هزینه اعلامی و پرداخت شده را تنها در ۴۸ ساعت اولیه رسیدگی می‌کنند. بنابراین کاربران باید موضوع را در همان ۴۸ ساعت اولیه به اطلاع شرکت برسانند.

کاربران می‌پذیرند هزینۀ ارائه خدمات ارائه شده از طرف شرکت را قبول دارند و پس از استفاده از آن نمی‌توانند اعتراضی نسبت به هزینۀ اعلام شده داشته باشند. بدیهی است از آنجایی که کاربران مجاز به عدم پذیرش هزینۀ اعلام شده از سوی شرکت یا راننده هستند، در صورت قبول، متعهد به پرداخت آن می‌شوند. به همین منظور کاربران با قبول این شرایط و قوانین به شرکت اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ شرکت یا راننده را از محل اعتبار کاربری خود می‌دهند.

پرداخت هزینۀ خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط شرکت مشخص می‌شود می‌تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از: پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری اپلیکیشن، کیف پول، پرداخت اینترنتی جهت افزایش موجودی حساب کاربری برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به راننده. روش‌های پرداخت محدود به موارد مذکور بوده است. هرگونه روش دیگری نظیر کارت به کارت، تهاتری و غیره مورد تایید شرکت نیست و در این صورت شرکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

رخدادها

هنگامی که از خدمات اپلیکیشن ما استفاده می‌کنید نیاز است که در صورت بروز خطا برخی از اطلاعات رخدادها (Log Data) را جمع آوری و برای رفع مشکل اقدام کنیم. این اطلاعات ارسالی شامل Device ID, Device OS version, Device Model, user IP و زمان و تاریخ رخداد و دیگر موارد مربوط به سرویس می‌شود.

اطلاعیه عمومی

با توجه به گسترش خدمات ممکن است محتوای مربوط به خط مشی و حریم خصوصی را به روز رسانی کنیم. این اقدام بلافاصله در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی با آنها استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود، اما با انصراف از دریافت این پیام‌ها مشکلات احتمالی در استفاده از خدمات حمل بار را می‌پذیرند و ممکن است اطلاعات مقتضی را به موقع دریافت نکنند.

تماس با ما

اگر سوال یا پیشنهادی برای ما دارید لطفا از طریق ایمیل بخش پشتیبانی به آدرس info@tickro.ir با ما در تماس باشید.